VÕTA ÜHENDUST: +372 6777 444 Saada küsimus
video
EST ENG RUS

Kaikohtade rent

300 kaikohaga Haven Kakumäe jahisadam tervitab igat tüüpi meresõidukeid: mootorpaate, purjepaate ja katamaraane. Kui sa hoolid oma paadi-jahi heast seisukorrast veel ka aastate pärast, siis tasub seda hoiustada kogu hooaja vältel Haven Kakumäe jahisadamas. Plusspunkte lisavad sadamale kaasaegsed ja uued ujuvkaid ning teadmine, et meil on väga turvaline – igal pool on turvakaamerad ja -väravad, kõrvalised isikud sadamasse ei pääse!

Sadama meeskond ja meie koostööpartnerid Yachts Service´st aitavad sind. Usalda oma paat meie kätte, ise naudi vaid meresõitu!

Tutvu hinnakirja ja renditingimustega

TALVEHOID

Hooajavälisel ajal on vaja mõelda, kuidas oma paadi eest hoolitseda. Haven Kakumäe pakub soojustatud talvehoidu soojas ellingus pinnaga 4300 m² ja hoiustamist väljas staapelplatsil. Ainulaadne soojustatud elling võimaldab mootorpaatide ladustamist riiulisüsteemis. Kolm riiulitasandit on mõeldud kuni 10-meetristele paatidele ning põrandal on võimalik hoiustada 10–30 meetri pikkuseid paate. Talvehoid on saadaval 250 alusele. Aluseid hoiustatakse sadama kiilplokkidel.

KÜLALISKOHAD JAHTIDELE, ALUSTELE

Haven Kakumäe jahisadam on avatud ka lühivisiidil olevatele külalistele, kes tulevad jahiga Tallinnasse või purjetavad Eesti rannikualadel. Tallinna kesklinnast vaid 10 km kaugusel asuvat jahisadamat on väga lihtne leida ja sadamasse sissesõitki on lihtne ning turvaline, kuna siin ei ole liinilaevade liiklust. Külalised saavad kohapeal kasutada kõiki vajalikke sadamateenuseid, nautida loodust ja hingematvaid vaateid, teha sporti või veeta mõnusalt aega restoranis ning võtta osa erinevatest vaba aja tegevustest.

Saada küsimus
* Kohustuslikud väljad
Palume täita kõik kohustuslikud väljad!
Aitäh!
Vastame Teile esimesel võimalusel.