VÕTA ÜHENDUST: +372 6777 700 Saada küsimus
video
EST ENG RUS

Uudised

11.August 2017

Tanel Padar Haven Kakumäe jahisadamas

Kutsume Teid osalema Tanel Padar ja Tomi Rahula kontserdil 16.augustil, kell 20:00 Haven Kakumäe sadamas.

14.Juuli 2017

Haven Kakumäe merenduskeskuse merepäevade programm

Korraldame purjekate kiirustesti, kus alustame Optimistist ja lõpetame kiirete kaatritega. Merepäevade raames on tegemist täiesti uue üritusega.
Lisaks saavad lapsed purjetamist õppida. Koostöös meie purjekooliga toimub projekt Meresõber – lastel on terve nädala jooksul võimalik saada purjetamise, samuti mereohutuse ja merepääste algteadmisi. Neid ootavad 2 purjekat, 7 kajakki, 10 optimisti, kait ja 7 supilauda - tuleb üks tegevusterohke ja põnev nädalavahetus!

01.Juuni 2017

Haven Kakumäe jahisadama on nüüd täies hoos avatud.

Haven Kakumäe kompleksis leiavad endale tegevusi kõik alates purjetamisest ning lõpetades rannajalgpalli ja rannatennisega, juunist alustab jahisadamas tegevust ka purjespordikool.

24.Märts 2017

Haven Kakumäe sadama ehitus käib täies hoos, avame 1. mai.

Alt näete meie sadamaplaani 2017 hooajaks, mille avame 1. mail. Kinnitame veelkord, et maikuuks on valmis kõik, mis puudutab sadama veeala: kaid, navigatsioonimärgid, alustele pakutavad vee- ja elektriteenused ning nelja tankuriga ja suurtele jahtide kiirtankimise võimalusega tankla. Samuti on paigas prügimajandus koos ohtlike jäätmete kogumispunktiga ning ehitamisel on jahtide pesula.

Kogu uus sadam Kakumäe poolsaare Kopli lahe poolses küljes on rajatud otse merre. 6 hektarit maad on merelt juurde võidetud ja 0,5 kilomeetri pikkune lainemurdja ehitati merepõhja looduslikule nõlvale, lainemurdja taga on mere sügavus 7 – 10 meetrit. Kogu ehitus toimub plaanipäraselt ja alt leiad ülevaate, mis ehitustöödega tegeletakse hetkel või on juba lõpetatud.

01.Detsember 2016

Haven Kakumäe kolis kontoriruumid linna südamesse!

Alates novembrist leiate Haven Kakumäe kontoriruumid aadressilt Harju 6, Tallinn. Ootame Teid endale külla esmaspäevast reedeni kell 9.00-18.00.

Saada küsimus
* Kohustuslikud väljad
Palume täita kõik kohustuslikud väljad!
Aitäh!
Vastame Teile esimesel võimalusel.