VÕTA ÜHENDUST: +372 6777 700 Saada küsimus
video
EST ENG RUS

Uudised

28.November 2016

Haven Kakumäe liitus MTÜ Eesti Väikesadamate Arenduskeskusega

MTÜ Eesti Väikesadamate Arenduskeskus (EVAK) ja Haven Kakumäe allkirjastasid 29. novembril olulise liikmelepingu, mille alusel astub Haven Kakumäe jahisadam EVAK-i liikmeks sooviga panustada Eesti väikesadamate võrgustiku ja Eesti mereturismi arendusse. Valmiv jahisadam võimaldab viia Eesti väikesadamate teenused uuele tasemele - sadamas hakatakse pakkuma kvaliteetseid teenuseid, mida Eesti sadamates varem pole sellisel tasemel või üldse pakutud. Haven Kakumäe loodab sellega kaasa aidata Eesti hobimeresõidu tutvustamisele nii siseriiklikult kui piiri taga, mis on ka EVAK-i eesmärk.

28.Oktoober 2016

Haven Kakumäe ja Tallinna Jahtklubi alustavad püsivat koostööd

Haven Kakumäe OÜ ja Eesti vanim jahtklubi, Tallinna Jahtklubi allkirjastasid heade kavatsuste protokolli, mille kohaselt alustavad Haven Kakumäe OÜ ja Tallinna Jahtklubi püsivat koostööd, et muuta Kakumäele arendatav jahisadam kõige esinduslikumaks ja atraktiivsemaks merekeskuseks nii Tallinnas kui ka kogu regioonis. Koostööleppe järgi avab Tallinna Jahtklubi Haven Kakumäe jahisadama valmides seal oma büroo, esindusruumid ning Tallinna Jahtklubi Purjespordikooli filiaali.

28.Oktoober 2016

Haven Kakumäe jahisadam sai sümboolse nurgakivi

28. oktoobril toimunud Haven Kakumäe pidulikul ankru veeskamise tseremoonial paigaldati jahisadamale sümboolne nurgakivi ehk heideti vette esimene ankur. Koos ankruga heideti vette traditsiooniline kapsel, kuhu panid oma head soovid teele Veeteede ameti direktor Rene Arikas, Haven Kakumäe jahisadama peatöövõtja BMGS Eesti ehituse projektijuht Aleksei Matvejev, Eesti Jahtklubide Liidu president Egon Elstein, Tallinna Jahtklubi kommodoor Egon Mats, Eesti Meedia juhatuse esimees Sven Nuutmann, Haven Kakumäe OÜ juhatuse esimees Neeme Kaarma ja juhatuse liige Sander Kaus, Haven Kakumäe jahisadama juhataja Indrek Ilves ning Haven Kakumäe OÜ turundusjuht Seva Eremkin.

15.Oktoober 2016

Haven Kakumäe sadamasse paigaldati esimesed ujuvkaid

Haven Kakumäe sadama ujuvkaide paigaldamine on täies hoos! Praeguseks on paigaldatud kolm 170 meetrist ujuvkaid. Kokku tuleb sadamasse seitse ujuvkaid, mille kogupikkus on enam kui 1 km. Nendest kaidest saab tulevikus kodu paljudele jahtidele ja mootorpaatidele, eraldi kai on mõeldud superjahtidele.

01.Oktoober 2016

Haven Kakumäe sadama tegevust asus juhtima Indrek Ilves

Alates 1. oktoobrist juhib Haven Kakumäe sadama tegevust Indrek Ilves, kes on olnud Eesti väikesadamate arendamise juures pea kümme aastat. Ühtlasi on Indrek juhtinud kaht Eesti suurimat jahtklubi, Pärnu Jahtklubi (2007 – 2013) ja Kalev Jahtklubi (2013 – 2016), teinud kaastööd Eesti Jahtklubide Liidule partnerlussuhete juhina ning Merekultuuriaasta raames alguse saanud pop-up merekooli Meresõber juhina. Indrek Ilves asub juhtima kogu sadama tegevust ning koordineerib ka jahtklubi ja purjetamiskooli tegemisi, kus Haabersti üldhariduskoolide õpilastele hakatakse kehalise kasvatuse tundide raames andma purjetamistreeninguid alates 2017. aasta sügisest.

Saada küsimus
* Kohustuslikud väljad
Palume täita kõik kohustuslikud väljad!
Aitäh!
Vastame Teile esimesel võimalusel.