VÕTA ÜHENDUST: +372 6777 444 Saada küsimus
video
EST ENG RUS

Restoranid

PURI RESTAURANT

Kaunis Kakumäe jahisadamas asuv Puri restoran pakub maitseelamusi kahe kontseptsiooni näol - Puri A la Carte ja Puri Chef’s Side.

Puri A la Carte restoranis on võimalus nautida nii lõuna- kui ka õhtusööki hubases ning maitsekas atmosfääris. Kõik toorained on väga hoolikalt valitud peakoka poolt, et pakkuda parimaid maitseid ning meeldejäävat kogemust.

Puri Chef’s Side restaurant

Kaunis Kakumäe jahisadamas asuv Puri restoran pakub maitseelamusi kahe kontseptsiooni näol - Puri A la Carte ja Puri Chef’s Side.

Puri Chef’s Side restoranist on saamas üks Tallinna ihaldatuimaid söögikohti. Meeliülendav toiduelamus, peensusteni sätitud detailid ning skandinaavialik disain. On vaid mõned märksõnad uue esmaklassilise restorani kohta.

Peakokk Joonas Koppeli 15-käiguline degustatsioonimenüü hõlmab endas ainult parimaid hooajalisi komponente, kõrgkvaliteetseid oskusi ning pilkupüüdvat esitlust.

TERRASS

Terrass on Haven Kakumäe jahisadamas asuv õdus restoran. Pakume kerge põhjamaise puudutusega vahemereäärset toitu. Peakokaks Kristjan Vaap, kes on spetsialiseerunud mereandidele ja lihale.

Restoran pakub lisaks heale toidule ka imekaunist vaadet Tallinna rannajoonele ja vanalinnale. Naudi hommikusööki terrassil, söö tervislik lõuna pärast keskpäevast purjetamist või õhtusta heas seltskonnas taustaks päikseloojang. Restorani kõrgetasemelised kokad ning abivalmis teenindajad teevad kõik, et külastajad end hubaselt ja hästi tunneksid.

Oleme avatud alates 15. Mai kuni 15.september

Saada küsimus
* Kohustuslikud väljad
Palume täita kõik kohustuslikud väljad!
Aitäh!
Vastame Teile esimesel võimalusel.