VÕTA ÜHENDUST: +372 6777 444 Saada küsimus
video
EST ENG RUS

Restoranid

PURI RESTAURANT

Puri Á la Carte restoran asub Tallinnas, Haven Kakumäe jahisadamas. Siin on võimalus nautida nii lõuna- kui ka õhtusööki hubases ning maitsekas atmosfääris lummavate vaadetega jahisadamale. 

Puri Restoranis kõik toorained on väga hoolikalt valitud peakokk Joonas Koppeli poolt, et pakkuda ainult parimaid maitseid ning meeldejäävat kogemust. Puri restorani klientidel on ka võimalus valida toidu kõrvale parimaid veine meie maja sommeljee poolt koostatud veinikaardist.

Avasime restorani 1. juunil 2019. Meil on 80 istekohta, millest 20 on eraldatud hubases baaris, kus on võimalik alustada särtsakate aperitiividega, muuta meeleolu rõõmsaks erinevate klassikaliste, uudsete kui ka alkoholivabade kokteilidega.

Restorani saal on avar ja valgusküllane. Maast laeni aknad ning vaated merele võimaldavad kõikidel külalistel nautida imelisi päikeseloojanguid. Jahedamatel õhtutel saab nautida sooja prõksuvat tuld kaunis kaminas.

Puri restorani ootame Teid ka suurema seltskonnaga - kuni 20 inimest ning samuti on meil võimalik korraldada erinevaid üritusi.

Meie restorani on võimalik tulla ka otse merelt - Teie jahile on olemas koht sadama külaliskail.

Ootame Teid juba täna!


Puri Chef’s Side restaurant

Puri Chef’s Side on eksklusiivne restoran tõelistele toidugurmaanidele. Lummavad vaated Haven Kakumäe jahisadamale, põhjamaine disain ning peensusteni sätitud detailid, ootavad nautlejaid endast osa saama.

Haven Kakumäe jahisadamat ehitades võeti sihiks saada Eesti parimaks sadamaks ning loomulikult käib sinna juurde ka parimat elamust pakkuv restoran. Peakokk Joonas Koppel on koostanud 9- ja 6-käigulise maitserännaku parimatest hooajalistest komponentidest, mille juurde saab valida ka ideaalselt sobitatud veinid.

Meie restoran avati 1. juunil 2019. Meil on kokku 40 istekohta, millest 9 istet asuvad köögisaare ääres, et nautida toiduelamust vastamisi meie suurepäraste kokkade ja peakokaga.

Meeldivaks elamuseks palume varuda umbes 3 tundi. Meie restorani on võimalik tulla ka otse merelt - Teie jahile on olemas koht sadama külaliskail. Puri Chef’s Side restoran on avatud kolmapäevast laupäevani. Ootame Teid imelisele maitserännakule.


TERRASS

Terrass on Haven Kakumäe jahisadamas asuv õdus restoran. Pakume kerge põhjamaise puudutusega vahemereäärset toitu. Peakokaks Kristjan Vaap, kes on spetsialiseerunud mereandidele ja lihale.

Restoran pakub lisaks heale toidule ka imekaunist vaadet Tallinna rannajoonele ja vanalinnale. Naudi hommikusööki terrassil, söö tervislik lõuna pärast keskpäevast purjetamist või õhtusta heas seltskonnas taustaks päikseloojang. Restorani kõrgetasemelised kokad ning abivalmis teenindajad teevad kõik, et külastajad end hubaselt ja hästi tunneksid.

Oleme avatud alates 15. Mai kuni 01.september

Saada küsimus
* Kohustuslikud väljad
Palume täita kõik kohustuslikud väljad!
Aitäh!
Vastame Teile esimesel võimalusel.