VÕTA ÜHENDUST: +372 6777 444 Saada küsimus
EST ENG RUS FIN

Restoranid

PURI RESTAURANT

Puri Á la Carte restoran asub Tallinnas, Haven Kakumäe jahisadamas. Siin on võimalus nautida nii lõuna- kui ka õhtusööki hubases ning maitsekas atmosfääris lummavate vaadetega jahisadamale. 

Puri Restoranis kõik toorained on väga hoolikalt välja valitud, et pakkuda ainult parimaid maitseid ning meeldejäävat kogemust. Puri restorani klientidel on ka võimalus valida toidu kõrvale parimaid veine meie maja sommeljee poolt koostatud veinikaardist.

Avasime restorani 1. juunil 2019. Meil on 80 istekohta, millest 20 on eraldatud hubases baaris, kus on võimalik alustada särtsakate aperitiividega, muuta meeleolu rõõmsaks erinevate klassikaliste, uudsete kui ka alkoholivabade kokteilidega.

Restorani saal on avar ja valgusküllane. Maast laeni aknad ning vaated merele võimaldavad kõikidel külalistel nautida imelisi päikeseloojanguid. Jahedamatel õhtutel saab nautida sooja prõksuvat tuld kaunis kaminas.

Puri restorani ootame Teid ka suurema seltskonnaga - kuni 20 inimest ning samuti on meil võimalik korraldada erinevaid üritusi.
Meie restorani on võimalik tulla ka otse merelt - Teie jahile on olemas koht sadama külaliskail.
Ootame Teid juba täna!

R14

R14 x Haven suveterrass Haveni jahisadamas

Lesta 16, Tallinn
E-P 12.00-21.00

Laua broneerimiseks helista:+372 5855 1249


R14 on veinirestoran mis on välja kasvanud koostööst hea partneri Rein Kasela Veinitoaga, sooviga pakkuda maitseelamusi kvaliteetveini ja hea toidu austajale.
Oleme uhked veinirestorani maitse – ja veinikoosluste üle, mis loodud andeka peakoka Helen Andema ja meie sommeljeede harmoonilises koostöös. R14 toite iseloomustavad selged ja kaasaegsed maitsed, mis inspireeritud Vahemere köögist.

Soovime, et iga meie külaline tunneks end siin oodatuna ning naudiks professionaalset teenindust ja pingevaba õhkkonda.

Olles üks suuremaid restorane Tallinnas, on meie juures võimalik korraldada erinevaid üritusi, vastuvõtte või pidusid. Peale selle pakume soovijatele ka veinikoolitusi, veinidegustatsioone ning võimalust meelepärane vein kaasa osta.

Kolisime merele lähemale ja meie suveterrassi võib leida Haven Kakumäe Jahisadamas peahoone 2.korruselt.
Peakokk Martti Koppel on koostanud mõnusa suvemenüü ja puudu ei ole ka heast veinivalikust.

Saada küsimus
* Kohustuslikud väljad
Palume täita kõik kohustuslikud väljad!
Aitäh!
Vastame Teile esimesel võimalusel.