VÕTA ÜHENDUST: +372 6777 444 Saada küsimus
EST ENG RUS FIN

Sport

Spordiväljakud

Haven Kakumäe sadama vahetus läheduses on mitu spordiväljakut ja terviserada igas vanuses spordiharrastajale. Siin ootavad sind rahvusvahelistele nõudmistele vastavad spordiväljakud:

Rannavolle-, -jalgpalli või -tennisemänguks;

Eesti suvepealinnast toodud parima liiva ja lummavate merevaadetega;

Rendi rannavolle või -tenniseplatse eratreeninguks ja võistlusteks;

Rannajalgpalli platsil võid kohata ka Eesti rahvuskoondist nii treenimas kui võistlemas;

Palliplatsid ja väljakud on avatud kõigile! Broneeri aeg ja tule mängima.

Veesport

Haven Kakumäe sadamas on lisaks erinevatele pallimängudele võimalik harrastada ka mitmesuguseid veespordialasid ning laenutada veespordivahendeid:

  • Jetisõit ja jetilaenutus. Hinnas sisaldub lühitutvustus jeti kasutamisest, kalipso, päästevest, kütus, vajalik tagatisraha;
  • SUP-i ehk aerulaua surf, SUP-i laua rent. Hinnas sisaldub lühitutvustus aerulaua kasutamisest, kalipso ja päästevest. Võimalik osa võtta joogatunnist või trennist SUP-laual;
  • Mootorpaadi sõit ja mootorpaadi laenutus. Hinnas sisaldub esmane instruktsioon paadiga sõitmise kohta, päästevestid. Hinnale lisandub bensiinikulu;

Uuri lisainfot hindade ja võimaluste kohta http://jetirent.ee/

Sailing Center

Korraldame Sinu meeldejääva päeva merel Haven Kakumäe Purjetamiskeskuse 6’l sportlikul kiiljahil BlueSail 24. Korraga saame paatidele panna 4 – 24 inimest. Meie keskuse treenerid/juhendajad on kogenud kaptenid ja olete merel turvaliselt ja hästi hoitud!

BlueSail24 on Itaalia paadidisaineri Luca Brenta joonestuslaualt tulnud lihtne ja purjetamise õppeks väga sobiv kiiljaht, millega on samuti hea võistelda nii fleet’i (laevastiku) kui ka match race (kahe purjeka vaheline duell) purjetamises. Alus on väga hea manööverdamisvõimega 24 jala ehk 7,5 meetri pikkune, 1,6 meetrise süvisega, päris tublisti purjestatud kiire käiguga jaht. Meie keskuse alused on spinnakeridega kuigi jaht võib olla ka gennakeriga.

Meie purjekad on lihtsad käsitleda ning väga head õppepaadid, millega on ka väga hea võidu purjetada. Päev purjede all on suurepärane võimalus koolitada, teha team-buildingut, korraldada sünnipäevi või korraldada firma suvepäeva.

Pakume ka purjetamiskoolitust algajatele. Meil on õppekava, mille raames läbitakse 4 päeval vajalikud algtõed ning peale kursuse läbimist oled valmis iseseisvalt purjetama.

Purjetajaks ja regatipurjetajaks saamine on lihtne! Õpi, purjeta, võida!

Purjetamiskool

2017. aastal avas Tallinna Jahtklubi Purjetamiskool oma uksed ka Haven Kakumäel. Kakumäe filiaali on oodatud purjetamist õppima aktiivsed ja hakkajad lapsed vanuses 8-11 eluaastat. Treenerina alustab laste õpetamist Alari Lagle, kellel on seljataga aastate pikkune purjetamiskarjäär erinevatel svertpaatidel ja kiiljahtidel. Avaldusi ootame aadressile maria@tjk.ee.

Tallinna Jahtklubi Purjetamiskoolis õpib tänase seisuga 110 õpilast. Treeningud toimuvad Optimist, Zoom8, RS Feva, 29er, Laser 4,7, Laser Radiali, Laser Standard ja 49er klassis. Purjetajad on vanuses 7-25 eluaastat. Poisse-tüdrukuid umbes pooleks.

Tallinna Jahtklubi

Meil on hea meel teatada, et Eesti üks väärikamaid ja vanemaid jahtklubisid – Tallinna Jahtklubi – avab Haven Kakumäe jahisadamas oma esindusruumid ja Kakumäest saab Tallinna Jahtklubi kodusadam. Kevadest 2017 lehvivad Tallinna Jahtklubi ja Haven Kakumäe lipud koos uues jahisadamas.

1910. aastal loodud jahtklubi on üks vanemaid Eestis tegutsevaid jahtklubisid. Hoolimata auväärsest east oleme nooruslikult aktiivsed ja avatud, koondades enda ridadesse igas vanuses ja suuruses merespordisõpru.

Saada küsimus
* Kohustuslikud väljad
Palume täita kõik kohustuslikud väljad!
Aitäh!
Vastame Teile esimesel võimalusel.