VÕTA ÜHENDUST: +372 6777 444 Saada küsimus
EST ENG RUS FIN

Jahisadam

Tallinna kõige uuem jahisadam asub Kopli lahe läänekaldal Kakumäe poolsaarel. Soodsad looduslikud tingimused ning kõrgetasemeline teenindus loovad head eeldused saada purjetamise ja huvimeresõidu harrastajate lemmikpaigaks. 

Kaasaegseima infrastruktuuriga täisteenus jahisadam restoraniga PURI, kõrvuti premiumklassi korteritega Lesta 10 Residentsides, asub vaikses ning peresõbralikus piirkonnas Kakumäel.

Hästi toimiva taristuga on Haven Kakumäe Baltimaade modernseim merenduskeskus, mis pakub kvaliteetseid sadamateenuseid nagu kaikoha rent, paatide-jahtide talvehoid, hoiustamine nii Tallinna jahi- ja paadiomanikele kui ka külalisalustele kaugemalt. Samuti on siia oodatud kõik mere- ja veespordisõbrad. 

2017.a. avatud uus ja modernne Haven Kakumäe jahisadam on kõikide merekarude unistus – ideaalses asukohas Tallinna külje all, looduslikult heade tingimustega turvaliseks ja tipptasemel sadamateenuste pakkumiseks sinu paadi-jahi heaks! Kõik paadihooldusteenused ühest kohast! Haven Kakumäe jahisadama eesmärk on saada Baltikumi esimeseks 5* sadamaks, mis vastab kõrgetele Bluestar Marina sertifikaadi standarditele. Sinu teenistuses on:

  • Kaasaegne infrastruktuur – moodsad ja turvalised ujuvkaid, kütuse tankla, parkla, lai slipp, turvakaamerad, Tallinna jahtklubi, purjespordikool, spordiväljakud ja muud ajaveetmiskohad, suveterrassiga Puri restoran. Sadama teenused.
  • Suurepärane asukoht Kakumäe poolsaarel, mis pakub loodusliku lainemurdjana kaitset tormide ja jää eest, aga ka silmailu oma kaunite vaadetega. Kiire ligipääs nii kohalikku randa kui ka Tallinna vanalinna.
  • Vähene laevaliiklus Kopli lahes.
  • Tipptasemel teadmiste ja oskustega sadamameeskond, kes pakub meeldivat ja personaalset teenindust.
Saada küsimus
* Kohustuslikud väljad
Palume täita kõik kohustuslikud väljad!
Aitäh!
Vastame Teile esimesel võimalusel.