VÕTA ÜHENDUST: +372 6777 444 Saada küsimus
video
EST ENG RUS

JAHISADAM

2017.a. avatud uus ja modernne Haven Kakumäe jahisadam on kõikide merekarude unistus – ideaalses asukohas Tallinna külje all, looduslikult heade tingimustega turvaliseks ja tipptasemel sadamateenuste pakkumiseks sinu paadi-jahi heaks! Haven Kakumäe jahisadama eesmärk on saada Baltikumi esimeseks 5* sadamaks, mis vastab kõrgetele Bluestar Marina sertifikaadi standarditele. Sinu teenistuses on:

  • Kaasaegne infrastruktuur – moodsad ja turvalised ujuvkaid, kütuse tankla, lai slipp, turvakaamerad, Tallinna jahtklubi, purjespordikool, spordiväljakud ja muud ajaveetmiskohad, suveterrassiga Puri resto;
  • Suurepärane asukoht Kakumäe poolsaarel, mis pakub loodusliku lainemurdjana kaitset tormide ja jää eest, aga ka silmailu oma kaunite vaadetega. Kiire ligipääs nii kohalikku randa kui ka Tallinna vanalinna;
  • Vähene laevaliiklus Kopli lahes;
  • Tipptasemel teadmiste ja oskustega sadamameeskond, kes pakub meeldivat ja personaalset teenindust;

SADAMATEENUSED

Moodne ja kaasaegne Haven Kakumäe jahisadam tegutseb aasta läbi. Valikus on kõik suvised teenused jahiomanikele, aga ka kogu pakett talvehoiuks. Kaikohtasid rendime navigatsioonihooajal maist oktoobrini. Aasta ringi on võimalik paate hoiustada staapelplatsil või soojustatud ellingus.  

Jahisadama plaan

Kõik pakutavad teenused ja võimalused leiad Haven Kakumäe jahisadama plaanilt. Kui sul on lisaküsimusi, siis võta julgelt ühendust meie sadamameeskonnaga: marina@havenk.com või +372 6777 444.

ASUKOHT

Kuidas Haven Kakumäe sadamasse tulla

Haven Kakumäe jahisadamat on lihtne üles leida, sest asume Tallinna läänepoolses osas Kopli lahes. Sadama andmed on kantud enam kasutatavatele merekaartidele, nii elektroonilistele kui ka paberkandjal. Täpsed koordinaadid ja kohaletuleku juhised leiad altpoolt.

Kui sa jääd hätta või kahtled, kas valitud tee toob sind Kakumäe jahisadamasse, võta julgelt meie meeskonnaga ühendust marina@havenk.com, +372 6777 444 või VHF kanal 10.

Loe kohaletulekujuhiseid

GALERII

Haven Kakumäe pildigalerii ja videod

Saada küsimus
* Kohustuslikud väljad
Palume täita kõik kohustuslikud väljad!
Aitäh!
Vastame Teile esimesel võimalusel.