VÕTA ÜHENDUST: +372 6777 444 Saada küsimus
EST ENG RUS FIN

Seminariruumid rent

Seminariruum

Otsite huvitavat kohta, kus korraldada koosolek, seminar või firmaüritus?

Haven Kakumäe pakub rentimiseks jahisadama Merenduskeskuse 2. korrusel asuvaid konverentsiruume. Kahe konverentsiruumi suuruseks on kokku 144 m2 ning neid on võimalik rentida eraldi või koos. Suur ühendatud ruum mahutab kuni 60 inimest, vastavalt 40 inimest suurema ning 20 inimest väikesema ruumi kohta. Tänu põrandast laeni akendele on ruumid valgusküllased ning privaatsuse tagamiseks on võimalik ka aknaid kinni katta.

Mõlemas ruumis on olemas vajalik mööbel ja varustus. Esitluste tarbeks on olemas projektor, liigutatav 65“ televiisor, veejahuti, kohvimasin, pabertahvel, helitehnika, Wi-Fi ning mugav mööbel. Laudu on võimalik sättida vastavalt vajadusele mitmel erineval moel – nagu teatris, klassiruumis, banketil, U-kujulisena jne. Meiepoolne assistent saab aidata koosolekut ette valmistada.

Haven Kakumäel on 200 autot mahutav parkla (tasuta).

Järgnevalt lingilt on võimalik leida, kuidas meie juurde tulla:


Korralda meeldejääv üritus eemal linnatolmust ja -mürast kaunis Haven Kakumäe jahisadamas! Kesklinnast autoga sadamasse sõitmine võtab aega kõigest 10 minutit. Siit leiab eest värske õhu, kaunid vaated, rahuliku ning meeldiva atmosfääri.

Teie teenistuses on Puri restorani poolt pakutav catering-teenus

Restoran asub konverentsiruumidega samas hoones. Pakume kaks-ühes paketina konverentsiruumide renti ja catering-teenust. Pole tarvis tellida kolmandalt osapoolelt toitlustust ning tunda sellega kaasnevat ärevust toidu kvaliteedi ja kohalejõudmise suhtes – meil on kõik juba olemas! Vastavalt soovile on võimalik kohvipauside ajal konverentsiruumis või restoranis serveerida ka suupisteid. Meie peakokk valmistab meelsasti ette pearoast ja magustoidust koosneva menüü. Naudi maitsavid toite koosoleku kestel või pärast seda!

Teie teenistuses on Puri restorani poolt pakutav catering-teenus

Selleks palun kirjutada info@puriresto.ee


Suur seminariruum

Ruut: 88 m2
Mahutavus: 40 in (teatri stiilis)
Kaasa arvatud: Projektor, mööbel, veejahuti, kohvimasin, pabertahvel,Wifi, tasuta parkla
Hinna alusel

Min. rendiaeg - 3 tundi
Aeg: 09.00 – 18.00. Pärast kl 18.00 kokkuleppel

Broneerimine

* Nõutavad väljad

Või võtke ühendust meie tegevjuhiga

Väike seminariruum

Ruut: 56 m2
Mahutavus: 20 in
Kaasa arvatu: Suur televiisor 65", mööbel, veejahuti, kohvimasin, pabertahvel, Wifi, tasuta parkla
Hinna alusel

Min. rendiaeg - 3 tundi
Aeg: 09.00 – 18.00. Pärast kl 18.00 kokkuleppel

Broneerimine

* Nõutavad väljad

Või võtke ühendust meie tegevjuhiga

Mõlemad seminariruumid

Ruut: 144 m2
Mahutavus: 60 in
Kaasa arvatu: Suur televiisor 65", projektor, mööbel, veejahuti, kohvimasin, pabertahvel, Wifi, tasuta parkla
Hinna alusel

Min. rendiaeg - 3 tundi
Aeg: 09.00 – 18.00. Pärast kl 18.00 kokkuleppel

Broneerimine

* Nõutavad väljad

Või võtke ühendust meie tegevjuhiga

Firmaüritused

Haven Kakumäe konverentsiruumid on ideaalne koht firmaürituste korraldamiseks. Teie teenistuses on erilise asukohaga mugavad ruumid, restoran ja baar, suur parkla. Lisaks sellele on meil ka firmaürituste tarbeks purjetamiskeskus Zuxu Sailing ning rannatennise, -jalgpalli või võrkpalli mängimise tarbeks spordiväljakud. Haven Kakumäel on võimalik muuta oma päev väga eriliseks!

images (1).jpg

Kontserdid

Korralda Haven Kakumäel kontsertüritus. Bänd võib esineda restoranis või konverentsiruumis. Suur paadiangaar on sobilik rahvarohkemate kontsertide korraldamiseks (publikuga kuni 2000 inimest).

images.jpg

Konverentsid ja seminarid

Pakume mugavaid ruume ärikohtumisteks ja seminarideks. Haven Kakumäel on võimalik läbi viia koosolekuid looduse ja merega kooskõlas olevas atmosfääris. Koos Puri restoranist tellitud catering-teenusega garanteerime, et üritus õnnestub 100%.

expert-580x326.jpg

Sünnipäevad

Otsite uut erilist kohta, kus sünnipäeva tähistada? Haven Kakumäe näol olete selle leidnud - meil on olemas kõik vajalik, et korraldada kõikidele oma külalistele meeldejääv pidu!

birthday

Ellingu rent üritusteks

Haven Kakumäe pakub nüüdisaegset (moodsat) ja avarat ruumi erisuguste ürituste läbiviimiseks. Ellingu pindala on kahel saalil kokku 2200m2, lagede kõrgus 9-12 m. Ukseavad on 19 x 12m ja 19 x 9m üles avanevad väravad. Külalised saavad mugavalt siseneda parkla poolt. Ruum on temperatuuri hoidmiseks varustatud soojuspumpadega. Sisse saab paigutada lava-, heli- ja valgustusseadmeid ning erisuguseid dekoratsioone.

Haven Kakumäe annab Ellinguruume rendile 15. maist kuni 15. oktoobrini. Ruumi sisustus ja dekoreerimine on kliendi poolt. Haven Kakumäe tagab elektri- ja veevarustuse ning valmistab ruumi ürituseks ette. Toitlustusteenust on võimalik tellida PURI restorani poolt.

Broneerimine

* Nõutavad väljad

Või võtke ühendust meie tegevjuhiga

Ainulaadne ja kena
koht jahisadamas
2 000 m2 erineva eesmärgiga
üritustele
Ruum mahutab kuni
1500 inimest
Tasuta 200-kohaline parkla
Puri Restoran Toitlustusteenused

Fotogalerii

  • Firmaüritused
  • Kontserdid
  • Konverentsid ja tseremooniad
  • Sünnipäevad
Arvustused

Event name: Entrepreneurship competition 2019 gala
Partners: EAS, Eesti Kaubandus-Tööstuskoda, Tööandjad
Event organizer: Jolos


We were the first ones to hold a big gala event at the Elling. The Venue was great - high ceilings, clean, spacious and the surroundings of the venue were just amazing. The communication from the Haven’s side was fast and informative, which made the organization of the event smooth for us. Based on our great experience, we would recommend holding an event at Heaven Kakumäe.

Jolos Events

Pinna rent promenaadil

Anname rendile kaubanduspinnad promenaadil. Välikontsertide külastatavus on ca. 1500 inimest päevas ja festivalidel ca. 20 000 inimest päevas. Kaubanduspinnale saab paigutada toiduveoki või kauplemiseks telgi. Haven Kakumäe tagab vajadusel elektri- ja veevarustuse. Asendi skeem ja vorming on eraldi kokkuleppel.

Broneerimine

* Nõutavad väljad

Või võtke ühendust meie tegevjuhiga

Äripindade rent

Haven Kakumäe pakub rendile äripindu Merekeskuse uues hoones

  • Ainulaadne arhitektuur, suured vitriinaknad. 

  • Sissepääs tänavalt. 

  • Pindalad 30–130 m2

Viimistletud, kõik vajalikud kommunikatsioonid. Küte, ventilatsioon ja jahutus. 

200-kohaline parkla on töötajatele ja külastajatele tasuta.


Avage oma büroo või kauplus Eesti parimas jahisadamas!Praeguseks on kõik pinnad renditud.
Saatke meile oma kontaktandmed ja me teavitame teid ruumi vabanemise korral.

Broneerimine

* Nõutavad väljad

Või võtke ühendust meie tegevjuhiga

Risto Kaarma

Telefon: +372 5635 9842
Email: risto@havenk.com

Rentnikud

Alexela

Alexela mugavuspoodidest leiab iga klient endale midagi meelepärast. Pakume maitsvat kohvi, värkseid saiakesi, kõhutäiteks erinevaid eineid, mille kõrvale saab valida endale meelepärase joogi. Lisaks on meie valikus ka igapäevatoimetusteks vajalikud tooted ning lisaväärtusteenused. Olete oodatud! Alexela mugavuspoodidest leiad endale maitsva eine kõrvale ka kosutava sooja joogi. Saadaval on lai valik kohvijooke, kakao ning tee. Alexela Kodukaardiga on kuumad joogid 10% soodsam!

 

Nautical Partners

OÜ Nautical Partners esindab Soomes Jeanneau , Prestige ja Van der Valk laevaehitustehaste toodangut (mootorpaadid ja jahid).

Lisaks Jeanneau, Prestige ja Van der Valk paatidele pakume ka veesõidukite vahendusteenust. Müügiesnidused töötavad Helsingis ja Tamperes.

Meie firma tegeleb vahendustegevusega ülemaailmsel turul , nii Euroopas kui ka Ameerika Ühendriikides. Me võime abistada nii impordi kui ka ekspordi puhul ning meie isiklikud ülemaailmsed kontaktid garanteerivad parima lõpplahenduse.


 

Tallinn Yacht Club

Tallinna Jahtklubi asutati 1910. aastal ja on üks vanimaid Eestis tegutsevaid jahtklubisid. Klubi koosseisus tegutseb Eesti suurim purjetamiskool: 3 filiaalis ja 7 paadiklassis treenib ligi 130 noort. Lisaks korraldab Jahklubi regulaarselt mitmesuguseid koolitusi ohutu meresõidu edendamiseks (nt väikelaevajuhtide koolitus). Kolmas tegevussuund on meresõprade sotsiaalne sidumine ja selleläbi Eesti merekultuuri arendamine (merega seotud info vahendamine, ühised eskaadrisõidud ja klubiõhtud). Jahklubi kodusadam on Haven Kakumäe sadam, lipusadamateks on Vanasadama jahtsadam, Lohusalu sadam ja Haapsalu Grand Holm Marina. Uuri lisa jahtklubi e-sadamast www.tjk.ee või kirjuta meile tjk@tjk.ee

 

Baltic Cruisers

Eesti turul üle 20aastast kogemust omav OÜ Baltic Cruisers on Briti luksuskaatrite tootja Princess Yachts esindaja Eestis.
Müüme ja hooldame Hanse Groupi kuuluvaid Dehler ja Hanse jahte ning Sealine kaatreid. Ettevõtte pakutavate kaatrite valikusse kuuluvad Baylineri, Quicksilveri, Utterni ja Storebro brändide veesõidukid. Täispuhutavatest paatidest müüme Zodiaci, Quicksilveri ja Gladiatori kaubamärgiga paate ning veespordihuvilistele pakume Mistrali ja Gladiatori aerulaudu. Mercury ja MerCruiseri meremootorivalikust leiab sobiva jõuallika igas suuruses väikelaevale.
Lisaks Haven Kakumäel asuvale Princessi müügiesindusele on Tallinnas Baltic Cruisersi merenduskeskus ka Järvel (Pärnu mnt 232/8). Oleme esindatud ka Tartus (Turu 27, Info-Auto) ja Haapsalus (Westmeri 3, Grand Holm Marina).

Saadaolevaid kaupu saab vaevata soetada ka Baltic Cruisersi veebipoest www.paadid.ee
Saada küsimus
* Kohustuslikud väljad
Palume täita kõik kohustuslikud väljad!
Aitäh!
Vastame Teile esimesel võimalusel.