VÕTA ÜHENDUST: +372 6777 444 Saada küsimus
EST ENG RUS FIN

Sailing center

Korraldame Sinu meeldejääva päeva merel Haven Kakumäe Purjetamiskeskuse 6’l sportlikul kiiljahil BlueSail 24. Korraga saame paatidele panna 4 – 24 inimest. Meie keskuse treenerid/juhendajad on kogenud kaptenid ja olete merel turvaliselt ja hästi hoitud!

BlueSail24 on Itaalia paadidisaineri Luca Brenta joonestuslaualt tulnud lihtne ja purjetamise õppeks väga sobiv kiiljaht, millega on samuti hea võistelda nii fleet’i (laevastiku) kui ka match race (kahe purjeka vaheline duell) purjetamises. Alus on väga hea manööverdamisvõimega 24 jala ehk 7,5 meetri pikkune, 1,6 meetrise süvisega, päris tublisti purjestatud kiire käiguga jaht. Meie keskuse alused on spinnakeridega kuigi jaht võib olla ka gennakeriga.

Meie purjekad on lihtsad käsitleda ning väga head õppepaadid, millega on ka väga hea võidu purjetada. Päev purjede all on suurepärane võimalus koolitada, teha team-buildingut, korraldada sünnipäevi või korraldada firma suvepäeva.

Pakume ka purjetamiskoolitust algajatele. Meil on õppekava, mille raames läbitakse 4 päeval vajalikud algtõed ning peale kursuse läbimist oled valmis iseseisvalt purjetama.

Oskajad saavad lihvida enda purjetamist ka edasijõudnute kursustel ja iganeljapäevastel regattidel. Purjetamiskeskus pakub ka võimalust jahtide rentimiseks.

Haven Kakumäe saab pakkuda konverentsi või seminari korraldamiseks klubimaja ja terrassi koos toitlustusega kuni 80 inimesele.


Purjetajaks ja regatipurjetajaks saamine on lihtne! Õpi, purjeta, võida!

Alla brošüür

Purjespordikool

2017. aastal avas Tallinna Jahtklubi Purjetamiskool oma uksed ka Haven Kakumäel. Kakumäe filiaali on oodatud purjetamist õppima aktiivsed ja hakkajad lapsed vanuses 8-11 eluaastat. Treenerina alustab laste õpetamist Alari Lagle, kellel on seljataga aastate pikkune purjetamiskarjäär erinevatel svertpaatidel ja kiiljahtidel. Avaldusi ootame aadressile maria@tjk.ee.

Tallinna Jahtklubi Purjetamiskoolis õpib tänase seisuga 110 õpilast. Treeningud toimuvad Optimist, Zoom8, RS Feva, 29er, Laser 4,7, Laser Radiali, Laser Standard ja 49er klassis. Purjetajad on vanuses 7-25 eluaastat. Poisse-tüdrukuid umbes pooleks.

Tallinna Jahtklubi

Meil on hea meel teatada, et Eesti üks väärikamaid ja vanemaid jahtklubisid – Tallinna Jahtklubi – avab Haven Kakumäe jahisadamas oma esindusruumid ja Kakumäest saab Tallinna Jahtklubi kodusadam. Kevadest 2017 lehvivad Tallinna Jahtklubi ja Haven Kakumäe lipud koos uues jahisadamas.

1910. aastal loodud jahtklubi on üks vanemaid Eestis tegutsevaid jahtklubisid. Hoolimata auväärsest east oleme nooruslikult aktiivsed ja avatud, koondades enda ridadesse igas vanuses ja suuruses merespordisõpru.

Saada küsimus
* Kohustuslikud väljad
Palume täita kõik kohustuslikud väljad!
Aitäh!
Vastame Teile esimesel võimalusel.