VÕTA ÜHENDUST: +372 6777 444 Saada küsimus
EST ENG RUS FIN

Lähedalasuvad vaatamisväärsused

Kakumäe rand

Kakumäe rand on vähem rahvastatud kui teised Tallinna rannad, sest asub vaikses Kakumäe piirkonnas. Rand on parkimiskohtadest kõigest lühikese jalutuskäigu kaugusel. Jalgrattaga on võimalik pääseda rannas isegi veepiirile, kus on olemas ka rattahoidjad. Rannas on palliväljakud, toidukiosk, dušid, rattaparkla ja puhas vesi. Nii noored kui ka vanemad saavad rannas aktiivselt aega veeta – lapsed saavad kiikuda ja ronida, samal ajal kui täiskasvutel on võimalus arendada oma surfioskusi.

www.puhkaeestis.ee/et/kakumae-rand

Kakumäe rannapark

Kakumäe rannapark on 14 hektari suurune, millest 4,5 hektarit moodustab rannaala. Rannapargis on jalakäijate ja jalgrattateed, terviserada, parkla, spordi- ja mänguväljakud

www.visittallinn.ee/est/turist/mida-teha/vaatamisvaarsused/pid-177325/kakumae-rannapark

Rocca Al Mare promenaad

2,5 kilomeetri pikkune promenaad kulgeb piki rahulikku elamupiirkonda Põhja-Tallinnas. Puit-teras kõnnitee ühendab kaht populaarset äärelinna randa – Stroomi ja Kakumäe – ning läheb mööda ka kuulsast Eesti Vabaõhumuuseumist.

https://www.visittallinn.ee/est/turist/mida-teha/vaatamisvaarsused/pid-177340/rocca-al-mare-promenaad

Rocca Al Mare kaubanduskeskus

Arvukad poed ja kohvikud muudavad ostlemise meeldivaks kogemuseks. Keskuses on mitusada brändi ning nii mõnelgi neist on Rocca al Mare kaubanduskeskuses Eesti ainus outlet-pood. Avar ja mitmekülgne restoraniala pakub valikut erinevatest maailma köökidest.

www.roccaalmare.ee/

Эстонский музей под открытым небом

В Эстонском музее под открытым небом представлена реконструированные деревни 18-20 веков. В лесопарке Вам откроются множество изб, а также исторические ветряные мельницы, деревянная часовня и сельская школа. Персонал музея одет в традиционные костюмы, демонстрирующие, как люди жили и работали в давние времена. Посетители могут приобрести изделия ручной работы и попробовать традиционные блюда, которые подаются в сельской таверне. Музей расположен в тихом приморском районе Рокка-аль-Маре.

evm.ee/rus/nachalo

Tallinna loomaaed

Enam kui 70-aastase ajaloo jooksul on Tallinna loomaaial õnnestunud kokku panna põhjala põnevaim kollektsioon ja ka kasvandike sigimine on edukas. Need on tulemused, mis sõltuvad otseselt töötajate kohusetundlikkusest ja oskustest. Nii on Tallinna loomaaias maailma parim kaljukitsede ja mägilammaste väljapanek, märkimisväärne hulk kotkaid ja raisakotkaid ning arvestatav valik kaku- ja kureliike.

http://tallinnzoo.ee/loomaaiast/

F.A.Q.

1. Kuidas saab kesklinnast lennujaama?

Bussiga nr. 2, mis väljub reisisadama A ja D terminalist ning A. Laikmaa peatusest Viru keskuse kõrvalt. Buss peatub ka maaliinde bussijaamas (Tartu mnt)

2. Mis on Tallinn Card?

Tallinn Card on linna külalisele ja elanikule mõeldud pilet, mis võimaldab tasuta sissepääse ja mitmeid soodustusi.

Saada küsimus
* Kohustuslikud väljad
Palume täita kõik kohustuslikud väljad!
Aitäh!
Vastame Teile esimesel võimalusel.